Poznajmy się od kuchni

Projekt Etnograficzny "Znamy się od kuchni", czyli...
Największe badanie zwyczajów kuchennych Polaków!

AMICA jest blisko codziennego życia swoich użytkowników i to w jaki sposób używają sprzętu kuchennego jest dla nas najważniejsze! Chcemy bowiem tworzyć produkty, które odpowiadają na realne potrzeby i ułatwiają codzienne obowiązki!

Dlatego zdecydowaliśmy się wystartować z wyjątkowym, największym badaniem zwyczajów kuchennych Polaków, aby dzięki niemu móc jeszcze lepiej poznać jak działają i korzystają z swojej kuchni! Wyniki tych badań, pomogą nam lepiej poznać Was, naszych klientów i odbiorców po to aby dostarczać produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszego konsumenta!

Do pierwszej fazy naszego projektu zgłosiło się aż 2 473 rodzin!

Po wypełnieniu ankiety personalnej online, skontaktowaliśmy się z wybranymi uczestnikami i zaprosiliśmy ich do drugiego etapu, w którym prosiliśmy aby pokazali nam jak wygląda normalny JEDEN DZIEŃ z życia w ich kuchni.

Wśród nadesłanych zgłoszeń wybraliśmy grupę zwycięzców!
Wybraliśmy 100 rodzin u których w mieszkaniach zamontowane zostały nowe piekarniki AMICA, a one same zakwalifikowały się do udziału w naszym badaniu!
Montaż piekarnika AMICA w domu uczestnika, wywiad środowiskowy z rodziną, pierwsze wspólne użycie/pieczenie dokumentowane materiałem medialnym przez badacza.
Okres ok. 30 dni w ktorych uczestnicy korzystają normalnie z zainstalowanego w ich domu sprzętu AMICA a wszystkie czynności z użyciem piekarnika dokumentują materiałami video, notatkami, pozostając w ciągłym kontakcie z badaczem i wykonując zadania specjalne zlecone przez niego w trakcie trwania testów.
Kolejna wizyta Badacza, rozmowa podsumowująca projekt, przygotowanie wybranej przez uczestnika potrawy z wykorzystaniem funkcji pieczenia piekarnika przy obecności badacza.
Uczestnicy otrzymują na własność sprzęt AMICA, z którego korzystali przez ostatni miesiąc. Badacze na podstawie zgromadzonych danych tworzą całościowy materiał podsumowujący wyniki badań.

Druga Fala naszego Projektu rozpoczyna się już w połowie lipca i potrwa do początku września!

Projekt “Znamy się od Kuchni”: