Pralka na medal

21-11-2018

Sprzęty idealne? W XXI wieku w świecie, który rozwija się tak szybko wszystko staje się możliwe. Nigdy nie należałam do osób, które przesadnie podążają na nowinkami technologicznymi, ale nie ukrywam, że w ciągu ostatnich kilku lat udało mi się odkryć kilka takich perełek, które zdecydowanie ułatwiły mi życie i codzienne funkcjonowanie w biegu. Dziś bardzo nie chciałabym z nich rezygnować.

Pralka na medal

Jednym z najświeższych tematów jest pralka Amica Dream Wash i w tym wpisie, chciałabym się podzielić z wami opinią na jej temat. Czemu jest warta uwagi? Bo z takimi opcjami w pralce jeszcze się nie spotkałam. Oszczędza energię i czas. Na czym polega jej wyjątkowość?
Załóżmy, że podobnie jak ja nie narzekacie na nadmiar wolnego czasu, a na dodatek nie przepadacie za prasowaniem. Co wspólnego ma pralka z pracowaniem zapytacie? A ja odpowiem, że jak się okazuje – wiele. Wiele nie oznacza co prawda, że uprasuje wam koszulę do pracy, ale dzięki systemowi pary wodnej SteamTouch oddaje ci czyste ubrania i usuwa do 70% zagnieceń, dzięki czemu część rzeczy faktycznie nie potrzebuje po wyschnięciu prasowania (że nie wspomnę, że przy okazji ten sam system ułatwia pozbycie się trudnych plam).

Całość znajdziesz: Kasia Bigos

Podoba Ci się ten artykuł?

Produkty